Hakkımızda

Kalite Politikası

Hizmet mükemmelliğine ulaşabilmek amacıyla, Bakırcı Otomotivde yürütülen faaliyetler ile ilgili tarafların katıldığı sürekli iyileştirme için her türlü metot geliştirilecektir. Bakırcı Otomotiv’in politikaları ve prosedürleri ile bunların uygulanması, bütün adaylar için adil ve tarafsızdır, TS EN ISO/IEC 17024 standardı ve MYK Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği’nde aranılan belgelendirme kriterleri ile ilgili bütün prosedürler ve mevzuat şartları ile uyumludur. Bu politikanın sürdürülmesi, Bakırcı Otomotiv’ in organizasyon yapısına dâhil olan herkesin sorumluluğundadır. Bakırcı Otomotiv, bu standartta belirtilenlerin dışında, başvuru sahiplerinin ve adayların erişimini engelleyecek veya yavaşlatacak prosedürler uygulamamaktadır.

Bakırcı Otomotiv Personel Belgelendirme Kuruluşu olarak faaliyet gösterdiği alanlarda, belge almak üzere başvuran adaylara, başvuru aşamasından belgelendirme, belge yenilenmesi, askıya alınması ve iptali aşamasına kadar uygulanacak esasları belirlemiştir.

Bakırcı Otomotiv, belgelendirme proseslerinin ulusal ve uluslararası alanda tanınmasını amaçlamıştır. Bakırcı Otomotivde tarafsızlık, şeffaflık, bağımsızlık, gizlilik ve eşit muamele, belgelendirme sürecinin tüm aşamalarında ana ilkelerdir. Bakırcı Otomotiv, tüm politika ve prosedürlerini ayrımcılık yapmadan (cinsiyet, yaş, ırk vb.) hazırlamış olup, mevcut yasalara göre ilgili olan tüm şahıslara hizmet sağlamaktadır.

Kalite politikamız, personelin tüm uygulama prosedürlerini bilmesi, anlaması ve uygulamasını sağlamak amacı ile personele bildirilmiştir.

 

Organizasyon Şeması